Έκδοση Εκθέσεων ελέγχου - Πιστοποιητικών ετήσιου περιοδικού ελέγχου των τριών (3) ανελκυστήρων των κτιρίων «7ης Μαρτίου» & «ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ» του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Ρόδο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Έκδοση Εκθέσεων ελέγχου - Πιστοποιητικών ετήσιου περιοδικού ελέγχου των τριών (3) ανελκυστήρων των κτιρίων «7ης Μαρτίου» & «ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ» του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Ρόδο».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο ποσό των 360,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα, 27/05/2019 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Φιλήμων Φραντζή 2241099074

Μαρία Διαμαντάρα 2241099026

Τίνα Δρακωνάκη 2241099077

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

rhodes_tech@aegean.gr

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr