Έλεγχο και συντήρηση κλιματιστικών μονάδων τύπου split και ντουλάπας στα κτήρια του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Λήμνο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 22/11/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στον «Έλεγχο και συντήρηση κλιματιστικών μονάδων τύπου split και ντουλάπας στα κτήρια του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Λήμνο».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 620,00 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 148,80 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη  27.11.2019 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου ( Παλατιανού Αικατερίνη  και   Σπηλιοπούλου Αθανασία τηλ. Επικοινωνίας 2254083013-και 22540 83015 αντίστοιχα ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail:  k.palatianou@aegean.gr;  nasiaspi@aegean.gr  ή   oikypirlemn@aegean.gr.

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος