Ανάθεση υπηρεσιών επισκευής του επιστημονικού οργάνου «Scanner (σκάνερ) μέτρησης επιφάνειας φύλλων φυτών» | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην Ανάθεση υπηρεσιών  επισκευής του  επιστημονικού οργάνου   «Scanner (σκάνερ) μέτρησης επιφάνειας φύλλων φυτών », της εταιρίας ΑDC τύπου ΑΜ300 του Εργαστηρίου Διαχείρισης Βιοποικιλότητας του Τμήματος Περιβάλλοντος.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της άνω Υπηρεσίας  ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 201,61  €  πλέον ΦΠΑ 24  %   ποσού 48,39  €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή     15 -11 -2019  και ώρα 10πμ επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας ,   (Διεύθυνση) : Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Νίκος Μιχαλάκης .τηλ. επικοινωνίας : 22510 36951 ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr .

11 Νοε 2019

Λέσβος