ανάθεση υπηρεσιών υγείας (Ιατρός Εργασίας) για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου για το έτος 2020 στις Πανεπιστημιακές Μονάδες της Σάμου και Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη, 27/04/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην ανάθεση υπηρεσιών υγείας (Ιατρός Εργασίας) για τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου για το έτος 2020 στις Πανεπιστημιακές Μονάδες της Σάμου και Λήμνου. Η διαδικασία που θα ακολουθηθεί είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης.

Ο συνολικός προϋπολογισμός των ως άνω υπηρεσιών ανέρχεται στο ποσό των 3.100,00€  συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και τη Δευτέρα 11-05-2020 και ώρα 10:00, επικοινωνώντας με το Τμήμα Περιουσίας & Προμηθειών με ηλεκτρονική αποστολή στο email: m.simouli@aegean.gr.

27 Απρ 2020