ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Αντικατάσταση τμήματος - αλλαγή διέλευσης καλωδίου διασύνδεσης κτιρίων 7ης Μαρτίου – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ και αποκατάσταση εξαερισμού σε αποθήκες του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Ρόδο».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της υπηρεσίας ανέρχεται στο ποσό των 1.900,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη, 22/09/2020 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Φιλήμων Φραντζή      2241099074

Μαρία Διαμαντάρα    2241099026

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

rhodes_tech@aegean.gr

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr