αποτελέσματα εκλογής Κοσμήτορα της Σχολής Περιβάλλοντος | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ

Μυτιλήνη, 27.06.2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την 13η Ιουνίου 2018,  ημέρα Τετάρτη, διεξήχθησαν οι εκλογές για την ανάδειξη Κοσμήτορα της Σχολής Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Αιγαίου.
Βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας, Κοσμήτορας της Σχολής Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Αιγαίου εκλέγεται ο Γεώργιος Τσιρτσής του Ευστρατίου, Καθηγητής του Τμήματος Επιστημών της Θάλασσας με θητεία τριών (3) ετών, με ημερομηνία έναρξης την 1η Σεπτεμβρίου 2018 και ημερομηνία λήξης την 31η Αυγούστου 2021.

Ο ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ

Καθηγητής Ανδρέας Τρούμπης