αποτελέσματα εκλογής Προέδρου του Τμήματος Περιβάλλοντος | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ

Μυτιλήνη, 21.06.2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την 20η Ιουνίου 2018 διεξήχθησαν οι εκλογές για την ανάδειξη Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Περιβάλλοντος της Σχολής Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Αιγαίου.

Βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας Προέδρος του Τμήματος Περιβάλλοντος του Πανεπιστημίου Αιγαίου εκλέγεται ο Γαγάνης Πέτρος, Αναπληρωτής Καθηγητής του Τμήματος και Αναπληρωτής Πρόεδρος ο Στασινάκης Αθανάσιος, Αναπληρωτής Καθηγητής του Τμήματος με θητεία δύο (2) ετών, από την 1η Σεπτεμβρίου 2018 έως την 31η Αυγούστου 2020.

Ο ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ

Καθηγητής Ανδρέας Τρούμπης