απ’ ευθείας ανάθεση Προμήθειας σημάτων σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήν | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην με απ’  ευθείας ανάθεση, Προμήθεια σημάτων  σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη.

Συγκεκριμένα θα χρειαστούν:

Α)  Χίλια διακόσια  (1200) αυτοκόλλητα  ,  πλαστικοποιημένο βυνίλιο , διαστάσεων 15cm X15cm ψηφιακής εκτύπωσης με  το σήμα   απαγορευσης καθίσματος . .

Β)  Τρία (3) στρογγυλά σήματα ΚΟΚ  , Φ45   με την ένδειξη της υποχρεωτικής πορείας, επικολλημένα σε λαμαρίνα  αλουμινίου  πάχους 4mm .

Γ)  Τρία (3)  τετράγωνα σήματα ΚΟΚ   45cmχ45cm  με την ένδειξη μονόδρομου, επικολλημένα σε λαμαρίνα  αλουμινίου  πάχους 4mm .

Δ) Έξη (6 ) τετράγωνα σήματα  πλαστικοποιημένου βυνιλιου επικολημένα σε  PVC διαστάσεων 20χ20 με το σήμα  απαγόρευσης  καπνίσματος .

Ε) Δύο (2)  στρογγυλά σήματα ΚΟΚ  διαμέτρου Φ45 με ψηφιακή εκτύπωση και την ένδειξη απαγορευτικού πορείας, επικολλημένα σε λαμαρίνα  αλουμινίου πάχους 4mm, σύμφωνα με το συνημμένο ενδεικτικό σήμα.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ανωτέρω  Προμήθειας  ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 1.430,00 €  πλέον ΦΠΑ 17 %   ποσού  243,10  €.

Οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν καλούνται να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα    19-10 -2020  και ώρα 10:00 π.μ. επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας (Διεύθυνση): Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Νίκος Μιχαλάκης .τηλ. επικοινωνίας : 22510 36951) και αποστολή στο e- mail: mihalakis@aegean.gr  ή Γρηγόρης Μακαρώνης τηλ. Επικοινωνίας: 22510 36954 και αποστολή στο e-mail:  gmakaron@aegean.gr.

14 Οκτ 2020

Λέσβος