απ’ ευθείας ανάθεση, προμήθεια εξακοσίων (600) πλαστικών αυτοκόλλητων με την ένδειξη ‘ ΕΔΩ ΚΑΘΕΣΤΕ‘ διαστάσεων 20χ12 προκειμένου να σημανθούν οι θέσεις των καθημένων φοιτητών του Πανεπιστημίου Αιγαίου, στα πλαίσια των μέτρων ασφάλειας κατά του κορονοϊού | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου στην Μυτιλήνη προτίθεται να προβεί στην με απ’  ευθείας ανάθεση, προμήθεια εξακοσίων (600) πλαστικών αυτοκόλλητων με την ένδειξη ‘ ΕΔΩ ΚΑΘΕΣΤΕ ‘ διαστάσεων 20χ12 προκειμένου να σημανθούν οι θέσεις των καθημένων φοιτητών του Πανεπιστημίου Αιγαίου, στα πλαίσια των μέτρων ασφάλειας κατά του κορονοϊού.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ανωτέρω Προμήθειας  ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 450,00 €  με τον ΦΠΑ 17  %

Οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, καλούνται  να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα   28-09-2020  και ώρα 10:00 π.μ. επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,  (Διεύθυνση): Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Γρηγόρης Μακαρώνης τηλ. Επικοινωνίας: 22510 36954 και αποστολή στο e-mail:  gmakaron@aegean.gr.

23 Σεπ 2020

Λέσβος