Διαδικτυακή Εκδήλωση (Webinar) "H 3η Αποστολή (“3rd Mission”) των Πανεπιστημίων – Έρευνα, Καινοτομία, Επιχειρηματικότητα" | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, στο πλαίσιο της 94ης Συνόδου Πρυτάνεων και Προέδρων Διοικουσών Επιτροπών των Ελληνικών Πανεπιστημίων, διοργανώνει τη Δευτέρα 27 Ιουλίου 2020, ώρα 16:30 - 18:30, Διαδικτυακή Εκδήλωση (Webinar) ανοικτής πρόσβασης  προς την Ακαδημαϊκή Κοινότητα των Ελληνικών Πανεπιστημίων, με θέμα:

«H 3η Αποστολή (“3rd Mission”) των Πανεπιστημίων –  Έρευνα, Καινοτομία, Επιχειρηματικότητα».

Περισσότερες πληροφορίες (context, συμμετέχοντες κτλ.) μπορείτε να βρείτε στα συνημμένα αρχεία.

Η σύνδεση στην εκδήλωση θα είναι δυνατή μέσω του ακόλουθου συνδέσμου:

23 Ιουλ 2020