ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να αναθέσει σε σχετική με το αντικείμενο εταιρία την “Διασύνδεση στο δίκτυο οπτικών ινών του Δήμου Σύρου-Ερμούπολης και εγκατάσταση στοιχείων δομημένης καλωδίωσης στο κτίριο Εργαστηρίων 2D/3D του ΤΜΣΠΣ για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου”. Η διαδικασία που θα ακολουθηθεί είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης.

Ο προϋπολογισμός της ως άνω εργασίας ανέρχεται στο ποσό των 16.120,00€ συμπεριλαμβανόμενου του νόμιμου ΦΠΑ 24%. Λεπτομέρειες καθώς και αναλυτική τεχνική έκθεση θα αποσταλούν μόνο σε όσους εκδηλώσουν ενδιαφέρον.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν τη συνημμένη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος μέχρι και τη Δευτέρα 22-03-2021 και ώρα 12:00, στη διεύθυνση

υπόψη Κ. Ζερβουδάκη
Πανεπιστήμιο Αιγαίου,
Κωνσταντινουπόλεως 1,
Ερμούπολη,
Σύρος, ΤΚ 84100

Για πληροφορίες μπορείτε να απυθύνεστε στον αρμόδιο υπάλληλο κ. Κυριάκο Ζερβουδάκη, στο email ype@syros.aegean.gr τηλ. 22810-97043.

10 Μαρ 2021

Σύρος