εκλογή προέδρου και αναπληρωτή προέδρου του Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η ψηφοφορία για την εκλογή προέδρου και αναπληρωτή προέδρου του Τμήματος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας θα διεξαχθεί την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017,  στη Μυτιλήνη.  Οι κάλπες θα βρίσκονται στο γραφείο του μέλους της Εφορευτικής Επιτροπής κ. Σαμπανίκου.

Η ψηφοφορία θα διαρκέσει από τις 9.00 το πρωί μέχρι τις 12.00 το μεσημέρι. Υποψηφιότητα για τη θέση του προέδρου υπέβαλε εμπρόθεσμα ο αναπληρωτής καθηγητής κ. Χρήστος Αναγνωστόπουλος. Υποψηφιότητα για τη θέση του αναπληρωτή προέδρου υπέβαλε εμπρόθεσμα ο αναπληρωτής καθηγητής κ. Χρήστος Καλλονιάτης.

Η Εφορευτική Επιτροπή

Δημήτρης Παπαγεωργίου, καθηγητής ΤΠΤΕ