ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Εκτέλεση εργασιών συντήρησης πόρτας και κουφώματος στη Βιβλιοθήκη (κτίριο «Κυδάδειο») της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 161,29 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 38,71 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 21-09-2018 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Σπηλιοπούλου Αθανασία τηλ. Επικοινωνίας 2254083015) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: nasiaspi@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος