Μύρινα, 03-06-2019

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Εκτέλεση  ηλεκτρολογικών εργασιών επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων θέρμανσης (γραμμής Καλοριφέρ), στο Κυδάδειο κτίριο – Βιβλιοθήκη –Αίθουσα Υπολογιστών,  για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 403,23 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 96,78 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη 06-06-2019 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου, (Παλατιανού Αικατερίνης τηλ . Επικοινωνίας 2254083013) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: k.palatianou@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος