Μύρινα, 27/11/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Εκτέλεση υδραυλικών εργασιών και συγκεκριμένα σε αντικατάσταση φθαρμένων σωληνώσεων και δοχείου διαστολής στο λεβητοστάσιο του κτιρίου Κυδαδείου της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 888,54 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 213,25 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα 30-11-2020 και ώρα 13:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Σπηλιοπούλου Αθανασία και Πλατώνη Σταυρούλα τηλ. Επικοινωνίας 2254083015 και 2254083017) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος