επιτόπιο βιολογικό καθαρισμό μοκέτας 100 τ.μ. στο ισόγειο του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Χίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μυτιλήνη 28/09/2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στον επιτόπιο βιολογικό καθαρισμό  μοκέτας 100 τ.μ. στο ισόγειο  του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Χίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 512,82€ πλέον ΦΠΑ 17% ποσού 87,18€.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για την προαναφερθείσα υπηρεσία, να ενημερώσουν με αποστολή ηλεκτρονικού μηνύματος, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr  , μέχρι  την Δευτέρα 04/10/2021 και ώρα 13:00.

Για τυχόν πληροφορίες τηλέφωνο επικοινωνίας 22510 36076

28 Σεπ 2021