εργασίες μεταφοράς και τακτοποίησης υλικού εντός του κτιρίου, συναρμολόγησης ραφιών τύπου dexion και τακτοποίηση του υπόγειου χώρου, του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ    30.10.2019

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί σε εργασίες: μεταφοράς  και τακτοποίησης υλικού εντός του κτιρίου, συναρμολόγησης ραφιών τύπου dexion και τακτοποίηση του υπόγειου χώρου, του Παραρτήματος  Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης.

Ο προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω υπηρεσίας προ ΦΠΑ, ανέρχεται στο  ποσό των 341,88€  και στο συνολικό  ποσό των 400,00, συμπεριλαμβανομένου  ΦΠΑ 17%.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να επισκεφτούν το κτίριο του Παραρτήματος Βιβλιοθήκης Μυτιλήνης (Ίμβρου 3) ώστε να εκτιμήσουν τον όγκο εργασίας και να ενημερώσουν εγγράφως, ηλεκτρονικά ή αυτοπροσώπως, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 2251036076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση mirna@aegean.gr μέχρι και την Τετάρτη 06-11-2019 και ώρα 12:00.

30 Οκτ 2019

Λέσβος