εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης των εξυπηρετητών της Βιβλιοθήκης: α) του Ιδρυματικού Αποθετηρίου «Ελλάνικος» (DSpace 4.2), β) της ιστοσελίδας της Βιβλιοθήκης (Drupal Core 7.x), γ) της εφαρμογής VUFIND | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 18-10-2019

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί σε εργασίες συντήρησης και αναβάθμισης των εξυπηρετητών της Βιβλιοθήκης: α) του Ιδρυματικού Αποθετηρίου «Ελλάνικος» (DSpace 4.2), β) της ιστοσελίδας της Βιβλιοθήκης (Drupal Core 7.x), γ) της εφαρμογής VUFIND.

Ο προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω υπηρεσίας προ ΦΠΑ, ανέρχεται στο  ποσό των 2.016,13€  και στο συνολικό  ποσό των 2.500,00€ συμπεριλαμβανομένου  ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να παράσχουν  την προαναφερθείσα υπηρεσία, να ενημερώσουν εγγράφως ή ηλεκτρονικά, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 22510 36076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr  μέχρι και την Τρίτη  22-10-2019 και ώρα 12:00 .

18 Οκτ 2019

Λέσβος