Καθαρισμός τεσσάρων μοκετών της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Καθαρισμός τεσσάρων μοκετών της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στον καθαρισμό τεσσάρων (4)  μοκετών  συνολικής επιφάνειας 75 τ.μ. της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου.

Ο καθαρισμός  των μοκετών θα γίνει στους χώρους που είναι τοποθετημένες.

Ο συνολικός προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο ποσό των 320,00 €  συμπεριλαμβανομένου του αναλογούντος ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να  ενημερώσουν είτε εγγράφως, είτε ηλεκτρονικά, τον αρμόδιο υπάλληλο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων, κ. Δημήτριο Καραφυλλή στην διεύθυνση  Μιχάλων 8, 82132 Χίος, ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση email: Chios_Oik_Ypir@chios.aegean.gr  μέχρι την Παρασκευή  21-08-2020 και ώρα 15:00.

Για τυχόν πληροφορίες  τηλ. επικοινωνίας 22710-35027 .

17 Αυγ 2020

Χίος