μίσθωση γερανοφόρου οχήματος με καλάθι προκειμένου να αντικατασταθούν οι λαμπτήρες των φωτιστικών τύπου κολώνας οδικού φωτισμού στις Φοιτητικές Κατοικίες Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην με απ’  ευθείας ανάθεση,  μίσθωση γερανοφόρου οχήματος με καλάθι προκειμένου να  αντικατασταθούν οι λαμπτήρες των φωτιστικών τύπου κολώνας οδικού φωτισμού, στις Φοιτητικές Κατοικίες Μυτιλήνης.

Ο  Προϋπολογισμός της   ανωτέρω Παροχής Υπηρεσίας ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 234,00 €  με τον  ΦΠΑ 17 %

Οι ενδιαφερόμενοι , καλούνται  να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 16-10-2020  και ώρα 10:00 π.μ. επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας (Διεύθυνση): Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου: Νίκος Μιχαλάκης τηλ. επικοινωνίας: 22510 36951) και αποστολή στο e- mail: mihalakis@aegean.gr  ή Γρηγόρης Μακαρώνης τηλ. Επικοινωνίας: 22510 36954 και αποστολή στο e-mail:  gmakaron@aegean.gr.

12 Οκτ 2020

Λέσβος