Παροχή Υπηρεσιών Επισκευής και Συντήρησης Υδραυλικών Εγκαταστάσεων και Προμήθεια και Εγκατάσταση Ειδών Υγιεινής για Α.Μ.Ε.Α. στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου στη Ρόδο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Παροχή Υπηρεσιών Επισκευής και Συντήρησης Υδραυλικών Εγκαταστάσεων και Προμήθεια και Εγκατάσταση Ειδών Υγιεινής για Α.Μ.Ε.Α. στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου στη Ρόδο».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της υπηρεσίας – προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των 6.000,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη, 18/12/2019 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Φιλήμων Φραντζή      2241099074

Τίνα Δρακωνάκη         2241099077

Μαρία Διαμαντάρα      2241099026

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

rhodes_tech@aegean.gr

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr