Χίος 20/07/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια αντισηπτικών σε 4lt ή 5lt συσκευασίες και επιτοίχιων βάσεων (αντλιών) για  τα αντισηπτικά «για την υποστήριξη της ασφαλούς και ομαλής επαναλειτουργίας των προβλεπόμενων εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων των ΑΕ με την παροχή υγειονομικού υλικού  στους Φοιτητές του Πανεπιστημίου Αιγαίου» των  Πανεπιστημιακών Μονάδων Μυτιλήνης, Χίου, Σάμου Λήμνου, Σύρου και  Ρόδου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 46.785,00€  πλέον ΦΠΑ 4% ή 17% ή 6% ή 24% ποσού 3.215,00 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την 24/07/2020   και ώρα 13:00 αποστέλλοντας email με τα στοιχεία τους  στα παρακάτω e-mail ε :

Chios_Oik_Ypir@chios.aegean.gr ,  Μιχάλων 8 82132 Χίος,

Κυριακή Σαλιάρη τηλ 2271035021 email: ksaliari@ba.aegean.gr