Προμήθεια αντλίας νερού επιφανείας για το πότισμα των φυτών και των δένδρων του λόφου Πανεπιστημίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί με την διαδικασία της απ’  ευθείας ανάθεσης, στην Προμήθεια αντλίας νερού επιφανείας για το πότισμα των φυτών και των δένδρων του λόφου Πανεπιστημίου, μαζί με μικροϋλικά σύνδεσης,  με τα εξής χαρακτηριστικά:

Διβάθμια Αντλία

Δίφτερη φυγοκεντρική αντλία

Ανοξείδωτος άξονας AISI 303
Σώμα αντλίας από μαντέμι
Κινητήρας διπολικός με θερμικό προστασίας
Φτερωτή Ορειχάλκινη
Ισχύς ηλεκτροκινητήρα: 3 Hp
Τάση: 3 x 400 V
Στόμιο: 1¼"x1"
Παροχή: 9 Q Κ/Ω (m³/h)
Μανομετρικό ύψος: 63 Hmax (m)
Πίεση Λειτουργίας: max 11 bar
Βαθμός προστασίας: IP44

Ο συνολικός προϋπολογισμός της   ανωτέρω  Προμήθειας  ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 410,00 €  με τον ΦΠΑ 17 %

Οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα 27-07-2020 και ώρα 10:00 π.μ. επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας (Διεύθυνση): Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου): Γρηγόρης Μακαρώνης τηλ. Επικοινωνίας: 22510 36954 και αποστολή στο e-mail:  gmakaron@aegean.gr.

21 Ιουλ 2020

Λέσβος