Προμήθεια αντλιών και αντισηπτικών για τις ανάγκες των Πανεπιστημιακών Μονάδων Μυτιλήνης, Χίου, Σάμου Λήμνου, Σύρου και Ρόδου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια αντλιών και  αντισηπτικών για τις ανάγκες των  Πανεπιστημιακών Μονάδων Μυτιλήνης, Χίου, Σάμου Λήμνου, Σύρου και Ρόδου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας  ανέρχεται στο ποσό των 8.403,00 € μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη, 05/03/2020 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με την κα Σταματία Τσουβαλά     2241099020

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr

28 Φεβ 2020