προμήθεια (α) μελανιών (toner) εκτυπωτών, (β) μελανιών (toner) πολυμηχανημάτων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί, στην προμήθεια  (α) μελανιών (toner) εκτυπωτών, (β) μελανιών (toner)  πολυμηχανημάτων  της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός για την παροχή της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των 2.000,00€  συμπεριλαμβανομένου του αναλογούντος ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να  ενημερώσουν είτε εγγράφως, είτε ηλεκτρονικά, τον αρμόδιο υπάλληλο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων, κ. Δημήτριο Καραφυλλή στην διεύθυνση  Μιχάλων 8, 82132 Χίος, ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση email: Chios_Oik_Ypir@chios.aegean.gr  μέχρι την Τρίτη  14-07-2020 και ώρα 13:00.

Για τυχόν πληροφορίες  τηλ. επικοινωνίας 22710-35027,35021.

8 Ιουλ 2020

Χίος