Προμήθεια Ειδών Γραφικής Ύλης, Μικροαντικειμένων Γραφείου, Χαρτιού, για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια Ειδών Γραφικής Ύλης, Μικροαντικειμένων Γραφείου, Χαρτιού,  για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου ».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 223,52 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 53,65 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  07-12-2018 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Παλατιανού Αικατερίνη τηλ. Επικοινωνίας 2254083013) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: k.palatianou@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος