προμήθεια ειδών καθαριότητας, απολυμαντικών και αντισηπτικών για απολύμανση των κτηρίων του τμήματος ΜΣΠΣ της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ερμούπολη, 12/03/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί σε εργασίες και προμήθεια ειδών καθαριότητας, απολυμαντικών και αντισηπτικών για  απολύμανση των κτηρίων του  τμήματος ΜΣΠΣ της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου .

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 455,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη 17-03-2020 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος , Κωνσταντινουπόλεως 1 (Δέσποινα Μαραγκού τηλ. 2281097083 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: oikonomiki@syros.aegean.gr.

12 Μαρ 2020

Σύρος