Προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού για τις ανάγκες των κτιρίων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 27/11/2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού για τις ανάγκες των κτιρίων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 403,22 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 96,78€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη 1-12-2020 και ώρα 13:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Πλατώνη Σταυρούλα και Σπηλιοπούλου Αθανασία και τηλ. Επικοινωνίας 2254083017 και 2254083015) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος