προμήθεια ενός γωνιακού γραφείου στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Χίo | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια ενός γωνιακού γραφείου στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Χίο.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο  ποσό των 400,00€ συμπεριλαμβανομένου του ανάλογου ΦΠΑ 17%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη 24-10-2019 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών, Μιχάλων 8,  (Παλιούρα Ντίνα, τηλ. επικοινωνίας 22710-35064) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: kpal@aegean.gr.

22 Οκτ 2019

Χίος