προμήθεια εργαστηριακών αναλωσίμων και λοιπού εξοπλισμού για την εκπαίδευση των φοιτητών την επιστημονική έρευνα και τον εξοπλισμό των εργαστηρίων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου για το έτος 2019

Ερμούπολη,13/09/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου  προτίθεται να προβεί εκ νέου στην προμήθεια εργαστηριακών αναλωσίμων και λοιπού εξοπλισμού για την εκπαίδευση των φοιτητών, την επιστημονική έρευνα και τον εξοπλισμό των εργαστηρίων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου (για τα είδη για τα οποία δεν κατατέθηκε καμία προσφορά στα πλαίσια της με αριθμ.8206/14.06.2019 πρόσκλησης), για το έτος 2019.

Η διαδικασία που θα ακολουθήσει είναι αυτή της απευθείας ανάθεσης .Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των (3.274,84€) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  20-09-2019 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος , Κωνσταντινουπόλεως 1 (Δέσποινα Μαραγκού τηλ. 2281097083 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: oikonomiki@syros.aegean.gr.

13 Σεπ 2019

Σύρος