Προμήθεια μπαταρίας και ηλεκτροδίων για τον φορητό αυτόματο απινιδωτή AED2100K της NIHON KOHDEN, για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Ρόδου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια μπαταρίας και ηλεκτροδίων για τον φορητό αυτόματο απινιδωτή AED2100K της NIHON KOHDEN, για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Ρόδου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των 570,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή, 12/04/2019 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Μαρία Διαμαντάρα 2241099026

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr

Συνημμένα: