ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια πλακιδίων δαπέδου για την κάλυψη των αναγκών των δωματίων των Φοιτητικών Κατοικιών της Πανεπιστημιακής Μονάδας της Χίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 20.000,00€  πλέον ΦΠΑ 17% ποσού 3.400,00€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη 10-10-2018 και ώρα 12:00  με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: kpal@aegean.gr

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή συμπληρωματική πληροφορία επικοινωνήστε με το Περιφερειακό Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών, Μιχάλων 8, (Παλιούρα Ντίνα τηλ. Επικοινωνίας: 22710-35064)

Χίος