ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια ρολών κουρτίνας για 180 δωμάτια και ένα (1) γραφείο για την κάλυψη των αναγκών των Φοιτητικών Κατοικιών της Πανεπιστημιακής Μονάδας της Χίου του Πανεπιστημίου Αιγαίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 20.000,00€  πλέον ΦΠΑ 17% ποσού 3.400,00€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 05-10-2018 και ώρα 12:00  με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: kpal@aegean.gr

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή συμπληρωματική πληροφορία επικοινωνήστε με το Περιφερειακό Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών, Μιχάλων 8, (Παλιούρα Ντίνα τηλ. Επικοινωνίας: 22710-35064)

Χίος