προμήθεια-τοποθέτηση εξαρτημάτων ελέγχου ασφαλείας του υποσταθμού των Φοιτητικών Κατοικίων Χίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια-τοποθέτηση εξαρτημάτων ελέγχου ασφαλείας του υποσταθμού των Φοιτητικών Κατοικίων Χίου.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 769,23€  πλέον ΦΠΑ 17% ποσού 900,00€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη 04-04-2019 και ώρα 12:00  με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: kpal@aegean.gr

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή συμπληρωματική πληροφορία επικοινωνήστε με το Περιφερειακό Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών, Μιχάλων 8, (Παλιούρα Ντίνα τηλ. Επικοινωνίας: 22710-35064)

3 Απρ 2019

Χίος