ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ    29.11.2019

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην προμήθεια τριών (3) τηλεοράσεων LED Ultra HD SmartTV Wifi (με βάσεις επιτοίχιας στήριξης και καλώδια HDMI) για τις ανάγκες της Βιβλιοθήκης.

Ο προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας, ανέρχεται στο  ποσό των 2.000,00€   συμπεριλαμβανομένου  του αναλογούντος ΦΠΑ.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για   την προαναφερθείσα προμήθεια, να ενημερώσουν εγγράφως ή ηλεκτρονικά, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 22510 36076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr  μέχρι και την Τρίτη 3/12/2019  στις 12:00.

Ημερομηνία ανάρτησης

29 Νοε 2019