Προμήθεια υλικών για συναρμολογούμενη μεταλλική βάση στήριξης εργαστηριακού οργάνου για τις ανάγκες του εργαστηρίου Χημείας της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα,26/11/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια υλικών για συναρμολογούμενη μεταλλική βάση στήριξης εργαστηριακού οργάνου για τις ανάγκες του εργαστηρίου Χημείας της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 111,94 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 26,87 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 29-11-2019 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Σπηλιοπούλου Αθανασία και Παλατιανού Αικατερίνη τηλ. Επικοινωνίας 2254083015 και 2254083013) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: nasiaspi@aegean.gr ή k.palatianou@aegean.gr ή oikypirlemn@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος