ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «προμήθεια υλικών και υπηρεσιών συντήρησης του φωτοαντιγραφικού μηχανήματος KONICA BIZHUB 552 για τις ανάγκες του του Τμήματος Διοικητικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Ρόδου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας - υπηρεσίας ανέρχεται στο ποσό των 600,00€ πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα 20/05/2019 και ώρα 13:00, επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Ρόδου, οδός Δημοκρατίας 1, 85132 Ρόδος, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Μαρία Διαμαντάρα 2241099026

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

Rhodes_Oik_Ypir@aegean.gr

Συνημμένα: