Προμήθεια υλικών συναφών με την καθαριότητα και την υγιεινή για την υποστήριξη της ασφαλούς και ομαλής επαναλειτουργίας των προβλεπόμενων εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων των ΑΕΙ (ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ)

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί, στην προμήθεια υλικών και  μικροεξοπλισμού καθαριότητας,  αντισηπτικών, σακούλες απορριμμάτων, θερμόμετρα μετώπου με Υπέρυθρες Ακτίνες και άλλων υλικών συναφών με την καθαριότητα και την υγιεινή «για την υποστήριξη της ασφαλούς και ομαλής επαναλειτουργίας των προβλεπόμενων εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων των ΑΕΙ» για τις  Πανεπιστημιακές  Μονάδες  Μυτιλήνης, Χίου, Σάμου Λήμνου, Σύρου Ρόδου και Αθήνας .

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 86.200,00 €  ( ογδόντα έξι χιλιάδων διακοσίων ευρώ )πλέον ΦΠΑ 4% ή 17% ή 6% ή 24% ποσού 12.486,71  € ( δώδεκα χιλιάδων τετρακοσίων ογδόντα έξι ευρώ και εβδομήντα ένα λεπτών ) συνολικός προϋπολογισμός 98.686,72 € (ενενήντα οκτώ χιλιάδων εξακοσίων ογδόντα έξι ευρώ και εβδομήντα δύο λεπτών).

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την 31/08/2020 και ώρα 10:00 αποστέλλοντας email με τα στοιχεία τους  στο παρακάτω e-mail:

Chios_Oik_Ypir@chios.aegean.gr ,  Μιχάλων 8 82132 Χίος

25 Αυγ 2020