προμήθεια υπηρεσίας για την βιντεοσκόπηση της τελετής καθομολόγησης των φοιτητών του τμήματος ΜΣΠΣ της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ερμούπολη, 09/04/2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου  προτίθεται να προβεί στην προμήθεια υπηρεσίας για την βιντεοσκόπηση της τελετής καθομολόγησης των φοιτητών του τμήματος  ΜΣΠΣ της Πανεπιστημιακής Μονάδας Σύρου που θα πραγματοποιηθεί στις 10/05/2019 .

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη 16-04-2019 και ώρα 15:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος, Κωνσταντινουπόλεως 1 (Δέσποινα Μαραγκού τηλ. 2281097083 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: oikonomiki@syros.aegean.gr.

9 Απρ 2019

Σύρος