Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για την κάλυψη των αναγκών της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Μύρινα, 16.03.2020

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για την κάλυψη των αναγκών της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο ποσό των 150,00 € συμπεριλαμβανομένου του αντίστοιχου ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τετάρτη 18.03.2020 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου, ( Σπηλιοπούλου Αθανασία και Παλατιανού Αικατερίνη τηλ . Επικοινωνίας 2254083015 και 83013 αντίστοιχα ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: oikypirlemn@aegean.gr.

16 Μαρ 2020

Λήμνος