προμήθεια φαρμακευτικού υλικού για τις ανάγκες της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ    01.11.2019

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην προμήθεια φαρμακευτικού υλικού  για τις ανάγκες της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου .

Ο προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας, ανέρχεται στο  ποσό των 350,00€   συμπεριλαμβανομένου  του αναλογούντος ΦΠΑ.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για   την προαναφερθείσα προμήθεια, να ενημερώσουν εγγράφως ή ηλεκτρονικά, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 22510 36076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr  μέχρι και την Τρίτη 05-11-2019 και ώρα 12:00 .

1 Νοε 2019

Λέσβος