προμήθεια (1) MIAΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΜΕ ΦΟΥΡΝΟ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ 80cm X 93 cm X 85 cm για την κάλυψη των αναγκών του φοιτητικού εστιατορίου του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Μυτιλήνη

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας  ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 3.600,00 €  πλέον ΦΠΑ 17%   ποσού  612,00  €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Πέμπτη   22 -02 -2018  και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με  το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας , Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου : Νίκος Μιχαλάκης ,  τηλ. επικοινωνίας 22510 36951  ) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr .

Λέσβος