προμήθεια 3ων ηλεκτρικών συσκευών καθαρισμού (ηλεκτρική σκούπα αρχείων – προθηκών) για τις ανάγκες των Παραρτημάτων της Βιβλιοθήκη | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ    23.09.2020

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, προτίθεται να προβεί στην προμήθεια 3ων ηλεκτρικών συσκευών καθαρισμού (ηλεκτρική σκούπα αρχείων – προθηκών) για τις ανάγκες των Παραρτημάτων της Βιβλιοθήκης.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω προμήθειας συμπεριλαμβανομένου 17% ΦΠΑ, ανέρχεται στο ποσό των 1456,65€.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για   την προαναφερθείσα προμήθεια, να ενημερώσουν εγγράφως ή ηλεκτρονικά, την αρμόδια υπάλληλο της  Κεντρικής Υπηρεσίας της  Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κυρία  Μαρινάτου Μυρσίνη στην διεύθυνση, Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, και στο τηλέφωνο 22510 36076  ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση  mirna@aegean.gr   μέχρι και την Τρίτη 29-09-2020 και ώρα 12:00 .

23 Σεπ 2020

Λέσβος