συντήρηση και την επισκευή επίπλων (γραφεία, καρέκλες, καθίσματα των αμφιθεάτρων κτλ) που βρίσκονται στα κτίρια του λόφου της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην συντήρηση και την επισκευή επίπλων (γραφεία, καρέκλες, καθίσματα των αμφιθεάτρων κτλ)  που βρίσκονται στα κτίρια του λόφου της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης. Ο συνολικός προϋπολογισμός των ανωτέρω ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 512,82€  πλέον ΦΠΑ 17%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την  Δευτέρα  24-09-2018 και ώρα 11:00 επικοινωνώντας με  το Γραφείο του Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Μυτιλήνης -  Κτίριο Διοίκησης , Λόφος Πανεπιστημίου, με τον κ. Κάιτατζη  Γιώργο  τηλ. επικοινωνίας 2251036921 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο email: gkai@aegean.gr.

Λέσβος