σύναψη ετήσιας σύμβασης λειτουργικής και τεχνικής εξυπηρέτησης και υποστήριξης της αυτόματης ψηφιακής μηχανής γραμματοσήμανσης Pitney Bowes DM100i, τύπου P7EM-050 για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης προτίθεται να προβεί στην σύναψη ετήσιας σύμβασης λειτουργικής και τεχνικής εξυπηρέτησης και υποστήριξης της αυτόματης ψηφιακής μηχανής γραμματοσήμανσης Pitney Bowes DM100i, τύπου P7EM-050 για τις ανάγκες  της Πανεπιστημιακής Μονάδας Μυτιλήνης.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της εν λόγω προμήθειας  ανέρχεται στο ποσό των 300,00 (τριακοσίων  ευρώ), συμπεριλαμβανομένου του νόμιμου Φ.Π.Α.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και τη Δευτέρα 26/10/2020 και ώρα 14:00 επικοινωνώντας με την Περιφερειακή Διεύθυνση Μυτιλήνης - Λόφος Πανεπιστημίου 81100 Μυτιλήνη, με τους παρακάτω τρόπους:

• Τηλεφωνικά με τους κ.κ.:

Κάιτατζη Γιώργο     22510 36921

Σχαλλίγ Μαριολέν 22510 36925

• ή με ηλεκτρονική αποστολή στα email:

gkai@aegean.gr

mariolen@aegean.gr