Τελετή Καθομολόγησης των αποφοίτων του Τμήματος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Τελετή Καθομολόγησης των αποφοίτων του Τμήματος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Τμήμα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ του ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ, που εδρεύει στη Λήμνο, την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2019, απένειμε πτυχία στις/ους  αποφοίτους του.

Η τελετή Καθομολόγησης πραγματοποιήθηκε στη Μύρινα Λήμνου, και ώρα 13:00 στο κινηματοθέατρο «Μαρούλα» στην περιοχή του  κέντρου .

H Πρυτάνισσα του Πανεπιστημίου Αιγαίου, Καθηγήτρια Χρυσή Βιτσιλάκη, ο Αντιπρύτανης Διοικητικών Υποθέσεων Καθηγητής Δημήτριος Παπαγεωργίου, ο Πρόεδρος του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Αναπληρωτής Καθηγητής Χαράλαμπος Καραντώνης καθώς και οι καθηγητές του Τμήματος Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής απένειμαν τα πτυχία στις απόφοιτες και στους  απόφοιτους.

Μύρινα, 23/01/2019

24 Ιαν 2019