Mεταφορά εργαστηριακού οργάνου μεταξύ κτηρίων της πανεπιστημιακής μονάδας στη Λήμνο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στη «Mεταφορά εργαστηριακού οργάνου (θαλάμου νηματικής ροής βάρους 200 kg και διαστάσεων 85cm*1,40cm*2,30cm) από τo εργαστήριο Χημείας που βρίσκεται στο Κτίριο της Διοίκησης της Πανεπιστημιακής Μονάδας της Λήμνου στη διεύθυνση Μητροπολίτη Ιωακείμ 2 στη Μύρινα Λήμνου, προς το εργαστήριο Βιολογίας, Μικροβιολογίας και Βιοτεχνολογίας Τροφίμων που βρίσκεται στο κτίριο του Πανεπιστημίου Αιγαίου στην οδό Ιερού Λόχου 10 και Μακρυγιάννη στη Μύρινα Λήμνου». Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 201,61 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 48,39 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα 14/10/2019 και ώρα 13:00 επικοινωνώντας με το Περιφερειακό Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου, (Σπηλιοπούλου Αθανασία και Παλατιανού Αικατερίνη τηλ. επικοινωνίας 2254083015 και 2254083013) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: nasiaspi@aegean.gr ή k.palatianou@aegean.gr ή oikypirlemn@aegean.gr.

10 Οκτ 2019

Λήμνος