ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΧΙΟΥ 13-20/5/2019 | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Σειρά ακαδημαϊκών και πολιτιστικών εκδηλώσεων προγραμματίζονται στην Πανεπιστημιακή Μονάδα της Χίου το διάστημα 13-20 Μαϊου 2019. Οι εκδηλώσεις αφορούν σε δράσεις των φοιτητικών πολιτιστικών ομάδων, στον εορτασμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας Θάλασσας 2019, στη διεξαγωγή του 1ου Chios Blue Hackathon και θα κορυφωθούν με την τελετή απονομής πτυχίων και διπλωμάτων Τμημάτων της Σχολής Επιστημών της Διοίκησης και της Πολυτεχνικής Σχολής, καθώς και με τον εορτασμό των 20 χρόνων από την ίδρυση του Τμήματος Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών.

Επισυνάπτεται το πλήρες πρόγραμμα των εκδηλώσεων για την ενημέρωση, τη συνδρομή και τη συμμετοχή όλων μας σε αυτές τις εκδηλώσεις.

Κατηγορία

Πολιτιστικές Εκδηλώσεις