Διοίκηση και Οικονομική Διαχείριση Πετρελαϊκών Κολοσσών στην Ελλάδα | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Διοίκηση και Οικονομική Διαχείριση Πετρελαϊκών Κολοσσών στην Ελλάδα

Ο Φοιτητικός Σύλλογος του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων προσκαλεί ολόκληρη την Πανεπιστημιακή κοινότητα της Χίου σε μια ξεχωριστή ημερίδα με τίτλο "Διοίκηση και Οικονομική Διαχείριση Πετρελαϊκών Κολοσσών στην Ελλάδα " που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 13:00 μ.μ. στο αμφιθέατρο "Γιάννης Καράλης" του Πανεπιστημίου.

Κεντρικός μας ομιλητής ο Financial Controller της Motor Oil Hellas , Φίλιππος Μαλέργος , μιας από τις μεγαλύτερες  εταιρείες με ηγετικό ρόλο στον τομέα της διύλισης πετρελαίου στην χώρα μας. Η εταιρεία έχει εξελιχθεί σε έναν από τους κύριους στυλοβάτες της εθνικής οικονομίας, ενώ παράλληλα διατηρεί και πρωταγωνιστικό ρόλο στην ευρύτερη περιοχή της Νοτιοανατολικής Ευρώπης. Η θεματολογία της ημερίδα μας λοιπόν σχετίζεται με την διοίκηση μιας πολυεθνικής επιχείρησης όσο αναφορά την οικονομική διαχείριση μεγάλων κεφαλαίων καθώς επίσης και την ανάλυση της αγοράς του πετρελαίου εντός και εκτός της Ελλάδος. Στο τέλος της ομιλίας θα έχετε την δυνατότητα να θέσετε ερωτήματα και να συζητήσετε με τον ομιλητή μας πάνω σε οποιαδήποτε απορία προκύψει από την παρουσίαση.

Σας περιμένουμε όλους στην ημερίδα του Φοιτητικού μας Συλλόγου!

Ο Πρόεδρος του Φοιτητικού συλλόγου

Σωκράτης Κοντοπός