Διεθνής Δημόσια Πρόσκληση για την ανάδειξη εξωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

σε εφαρμογή του ν. 4957/2022 «Νέοι Ορίζοντες στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα: Ενίσχυση της ποιότητας, της λειτουργικότητας και της σύνδεσης των Α.Ε.Ι. με την κοινωνία και λοιπές διατάξεις»

-     Διεθνής δημόσια πρόσκληση με αριθ. πρωτ. 18928/19-8-2022 για την ανάδειξη των εξωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου (ΑΔΑ: ΨΕ71469Β7Λ-ΟΗ4)

-     Αίτηση υποψηφιότητας

19 Αυγ 2022